Неділя, 12 Липня 2020, 05:19
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаємо Вас Гість | RSS

Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ніни Сосніної

Меню сайту
Поділитися
Наше опитування
Чи маєте Ви відношення до школи?
Всього відповідей: 254

Срібні медалісти

СРІБНІ МЕДАЛІ

 

2014-2015 н.р.

Мардус Богдан Олександрович

 

2003– 2004 н.р.

Білоконь Ольга Леонідівна

 

2000– 2001 н.р.

Сливчук Світлана Вікторівна

Сірош Тетяна Олександрівна

Чебан Ольга Валентинівна

Шевчук Ганна Ігорівна

Крамар Марина Василівна

Дьяченко Вікторія Вікторівна

 

1997 – 1998 н.р.

Біньковська Оксана Валеріївна

Заєць Іра Євгеніївна

 

1996 1997 н.р.

Клименко Лана Анатоліївна

Семененко Людмила Дмитрівна

 

1995 – 1996 н.р.

Пастернак Сергій Сергійович

 

1994 – 1995 н.р.

Галай Ганна Михайлівна

 

1993 – 1994 н.р.

Крохмаль Володимир Зенонович

 

1991 – 1992 н.р.

Красуцький Сергій Валентинович

Галака Тетяна Леонідівна

Бортнік Наталія Миколаївна

Обертинська Марина  Володимирівна

Чайка Оксана Жоржівна

Белікова Наталія Володимирівна

Тищенко Олена  Василівна

Хижняк Людмила  Володимирівна

 

1990 – 1991 н.р.

Кузьменко Олена Петрівна

Мілевська Алла Адольфівна

Павленко Ольга Миколаївна

Савенок Оксана Володимирівна

 

1989 – 1990 н.р.

Галай Олена Михайлівна

Гаєвська Оксана  Миколаївна

Кучеренко Оксана  Миколаївна

Лісовська Галина  Броніславівна

Опанасенко Тетяна Василівна

Скугарєва Оксана Миколаївна

Шаргородська Тетяна Володимирівна

 

1988 – 1989 н.р.

Красюк Тетяна Андріївна

Куліковський Георгій Васильович

Саркісян Андрій Миколайович

Янковчук Ганна Василівна

 

1987 – 1988 н.р.

Кудрявський Олег Іванович

Павленко Анна Іванівна

Яковенко Тетяна Сергіївна

 

1986 – 1987 н.р.

Крупка Микола Петрович

Куліковська Ірина Борисівна

Крохмаль Віктор Зенович

Омельченко Алла Михайлівна

Саранчук Олена Володимирівна

 

1985 – 1986 н.р.

Рудоміна Світлана Миколаївна

 

1967 – 1968 н.р.

Обрізанова Наталія Олександрівна

Вобла Наталія Михайлівна

Можайліна Світлана Олексіївна

Яворська Юзефа Ригардівна

 

1966 – 1967 н.р.

Захарченко Валентин Олексійович

Корецький Микола Тимофійович

Ярошенко Микола Олексійович

 

1965 – 1966 н.р.

Фейзопуло Олександр Володимирович

Дятел Тетяна Петрівна

Наконечна Таміла Дмитрівна

Морозенко Юрій Миколайович

Дроздова Тетяна Петрівна

 

1964 – 1965 н.р.

Главацька Світлана Володимирівна

Ткач Олена Павлівна

 

1962 – 1963 н.р.

Савченко Клавдія Михайлівна

 

1959 – 1960 н.р.

Бобровська Тамара Вікторівна

Герасименко Валентина Макарівна

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
Ділимося досвідом
Материалов за текущий период нет.
Форма входу
Свята України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Яндекс-пошук
Пошук на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2020