Неділя, 12 Липня 2020, 05:36
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаємо Вас Гість | RSS

Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ніни Сосніної

Меню сайту
Поділитися
Наше опитування
Чи маєте Ви відношення до школи?
Всього відповідей: 254

Педагогічний колектив

2018/2019 навчальний рік

Адміністрація:

Пилипенко Раїса Володимирівна - директор школи

Киричок Оксана Петрівна - заступник директора з навчально-виховної роботи

Білоконь Галина Василівна - заступник директора з виховної роботи

Вчителі початкових класів:

Лупенко Олена Вікторівна - класний керівник 4-А класу

Мельниченко Олена Іванівна - класний керівник 4-Б класу

Григоренко Світлана Олександрівна - класний керівник 1-А класу

Бойкова Оксана Вікторівна - класний керівник 1-Б класу

Король Галина Миколаївна - класний керівник 2-А класу

Кудрявська Валентина Іванівна - класний керівник 2-Б класу

Гринь Тетяна Миколаївна - класний керівник 3-А класу

Башинська Людмила Борисівна - класний керівник 3-Б класу

Вчителі філологічно-гуманітарного циклу:

Пермінова Олена Іванівна - вчитель зарубіжної літератури, класний керівник 10 класу

Савченко Людмила Василівна - вчитель української мови та літератури, класний керівник 5 класу

Іваніченко Зінаїда Володимирівна - вчитель української мови та літератури

Білоконь Галина Федосіївна - вчитель історії та правознавства, класний керівник 11 класу

Цілованська Наталія Костянтинівна - педагог-організатор, вчитель історії, класний керівник 7-Б класу

Сеначина Катерина Валеріївна - вчитель англійської мови

Васькова Юлія Леонідівна - вчитель англійської мови

Сахарова Анна Вікторівна - вчитель англійської мови

Скурська Олена Анатоліївна - вчитель української мови та літератури

Вчителі природничо-математичного циклу:

Кулібаба Марія Вікторівна - вчитель математики, класний керівник 9 класу

Чекалюк Валентина Леонідівна - вчитель математики, фізики та астрономії, класний керівник 7-А класу

Кононенко Ніна Василівна - вчитель географії, економіки та екології

Кисіль Юлія Вячеславівна - вчитель хімії та інформатики, класний керівник 8 класу

Глухота Євгенія Олександрівна - вчитель біології, природознавства та основ здоров'я

Вчителі художньо-естетичного циклу:

Тодорович Людмила Степанівна - бібліотекар, вчитель образотворчого мистецтва, художньої культури, класний керівник 6 класу

Бабенко Ліна Антонівна - вчитель трудового навчання

Кособлик Олег Петрович - вчитель трудового навчання

Вчителі фізичної  культури:

Гребенюк Віталій Євгенійович - вчитель фізичної культури

Юрченко Михайло Вікторович - вчитель фізичної культури

 

   

 

ОГОЛОШЕННЯ
Ділимося досвідом
Материалов за текущий период нет.
Форма входу
Свята України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Яндекс-пошук
Пошук на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2020